Rendi meie ruume

Kõikides meie ruumides on olemas esitlustehnika (dataprojektor, ekraan, wifi ja vajadusel sülearvuti).

Lisainformatsioon ja broneerimine:

  • e-postiga bron@tervisemuuseum.ee
  • telefonil +372 511 1732

Suur saal

Muuseumi suur saal paikneb maja kolmandal korrusel. Mahutades kuni 100 inimest sobib see suurepäraselt seminaride, kliendivastuvõttude, firmapidude ja kontsertide korraldamiseks. Saali suurus on 154 ruutmeetrit. Hetkel on suur saal seoses teemanäitusega hõivatud kuni 12.06.2022

Auditoorium

Auditoorium on katusealune ruum ning asub muuseumi neljandal korrusel. Auditooriumi kavandamisel on lähtutud amfiteatri ja anatoomikumi põhimõttest, kus all “areenil” toimub tegevus ning seda ümbritsevad poolkaare kujuliselt istumiskohad. Auditooriumi suurus on 35 ruutmeetrit ning ruum mahutab kuni 25 külalist.

Klassiruum

Klassiruum asub muuseumi esimesel korrusel ning mahutab seminari või koolitusprogrammi läbiviimiseks kuni 25 inimest. Klassiruumi suurus on 44 ruutmeetrit. Vajadusel on klassiruumi võimalik pääseda eraldi sissekäigust.

Ninatuba

Klassiruumi kõrval asuv ninatoas võõrustame meie majas peetavaid laste sünnipäevi. Samuti on selles ruumis  võimalik korraldada koosolek,  nõupidamine või ajurünnak. Ninatuba mahutab 10-12 täiskasvanut.