TÖÖTUBA “TÖÖ/ÕNN”

Kuna viimaste aastate jooksul on hakanud piir töö- ja eraelu vahel hägustuma, on tööõnne mõiste ja uurimine saamas üha rohkem tähelepanu. Albert Einsteini sõnul ei saa ükski inimene tõeliselt õnnelikuks, kui ta ei ole tunda saanud edu ja tunnustust oma töö eest. Kas töö, raha, võim ja edu teevadki siis inimese õnnelikuks?

Õnnenäituse töötoas saab üheskoos läbi mängida lõbusaid olukordi, mis tahavad endasse vaatamist ja aitavad üksteist paremini tundma õppida. Uurime milliseid (töö)õnne valemeid on juba olemas ja mis just teile kõige sobivamad tunduvad.

Sihtgrupp:  töökollektiivid, sõpruskonnad
Kestus:  90 min, lisaks muuseumikülastus
Hind:  18€ osaleja kohta (alates 7 inimest)

Töötuba põhineb Tervisemuuseumi aastanäitusel “Palju õnne!?”. Töötoaga käime ka näitusel ja vaatame, mida teadlased on tööõnne ja tasakaalus elu kohta avastanud.

Kuni 12.06.2022

Broneeri

GIIDITUUR NÄITUSEL “PALJU ÕNNE!?”

Mis on õnn, kuidas seda leida, ning miks mõned inimesed ja rahvad on õnnelikumad kui teised, huvitab nii psühholooge, filosoofe, poliitikuid kui ka igaüht meist, kui me oma elu üle mõtisklema jääme. On inimesi, kes suudavad õnne ja rahulolu tunda keerulistest aegadest hoolimata. Teistel seevastu on raskusi kõige positiivse kiustegi oma elust ja ümbritsevast rõõmu tunda.

Sihtgrupp:  töökollektiivid, sõpruskonnad, pered
Kestus:  60 min, lisaks muuseumikülastus
Hind:  10€ osaleja kohta + giiditasu grupile 30€

Kuni 12.06.2022

Broneeri

VEEL MUUSEUMITUNDE JA TÖÖTUBASID TÄISKASVANUTELE

  • Nägemata nähtud maailm (est, rus)
  • Esmaabi ABC (est, rus)
  • Toidu tulevik (est, rus)
  • Olla olemas – avalik lein (est, rus)
  • Teadusteater “Avalik lahkamine” (est, rus)
  • Laboritund “Kuidas töötab minu süda?” (est, rus)

Anname oma parima, et kõik grupi liikmed oleksid kaasatud ja oleme paindlikud kohandama programme vastavalt tellija huvidele ja vajadustele.

Vaatan töötubasid
emotsioonid