Lastelaager "Doktorist leiutajaks"

I vahetus 22.-23.04 kl 10-16
II vahetus 24.-25.04 kl 10-16
Tervisemuuseumis ja Proto Avastuskeskuses

2-päevane laager 7-10-aastastele lastele

Registreeru laagrisse

Tervisemuuseum ja PROTO on sel aastal ühendanud oma jõud aprillikuise koolivaheaja sisustamiseks. Oleme loonud keskkonna, kus lapsed sukelduvad teaduse ja tervise põnevasse maailma, ehitades ise prototüüpe ja avastades inimkeha saladusi. Kahepäevases laagris saavad lapsed osa nii Tervisemuuseumi kui ka PROTO laagri programmist.

🧬 Tervisemuuseumis kehastume arstideks ja hakkame avastama inimkeha saladusi. Läheme retkele sinu sisemusse. Läbi katsete, töötubade ja vahvate mängude on uute teadmiste kogumine imelihtne. Uurime lähemalt aju ja teeme katseid, kuidas aju paremini kaitsta; joonistame inimese anatoomiat, peame maha ühe mõnusa fotojahi, meisterdame ja teeme palju muud põnevat.

🔍 PROTO avastustehases paneme kitli selga, kerime käised ülesse ja kehastume leiutajateks.
Operatsiooni mängus saavad noored leiutajad avastada, kuidas meie keha toimib. Koos ehitame stetoskoobid ning kuulame, milliste rütmide maailmas elab meie süda. Teeme katseid, et mõista vere pumpamise ja kopsude olulist tööd.

Kahepäevasest laagrist üks päev leiab aset PROTO avastustehases ning teine Eesti Tervisemuuseumis. Kõik lapsed saavad osa mõlema keskuse programmidest. Korraga stardib kaks vahetust – ühel rühmal algab laager PROTOst, teisel rühmal algab laager Tervisemuuseimist. Järgmisel päeval toimub vahetus. Laagripäeva algus ja lõpp on alati samas keskuses.

Asukoht:  PROTO avastustehases (Peetri 10) ja Eesti Tervisemuuseumis (Lai 30)

Hind: 60€/laps sisaldab nii PROTO kui ka Eesti Tervisemuuseumi pääset, kõikide töötubade materjale, sooja lõunasööki ning õhtuoodet.

Täpne ajakava ning korralduslik info saadetakse lapsevanema kontaktmeilile nädal enne laagri toimumist.