Tervisemuuseumi e-õpe

Tervisemuuseum on oma digikanalitesse ette valmistanud ja kasutamiseks välja pannud mitmeid e-õppematerjale toetamaks distantsõppe formaadis koolitööd. Uusi e-lahendusi töötame välja jooksvalt ja anname nendest jooksvalt teada. Seetõttu on kasulik liituda meie uudiskirjaga ja asuda muuseumi  FacebookiYoutube  ja  Instagrami  jälgijaks, et uut materjali ja uudiseid mitte maha magada. Võta meiega ühendust, et leppida kokku just sinu vajadustele sobiv muuseumikülastuse formaat ja sisu.

E-ÕPPEKESKKOND

Tervisemuuseumi eestikeelsesse e-õppekeskkonda koondatud abimaterjalid aitavad uurida inimese keha, meelt ja tervist huvitavate lühiloengute, testide, katsete, mängude, videote ja töölehtede abil. Veebileht on jooksvalt täienemas uute teemade ja ülesannetega.

Kasuta e-õpikeskkonda arvutis, tahvlis või mobiilis.

E-ÕPPESSE

PODCAST SÜNAPS

Tervisemuuseumi eestikaeelne podcast elik taskuhääling SÜNAPS vahendab ja ühendab lugusid inimkehast, meditsiiniajaloost ja popkultuurist. Sünapsi uued kuni 15-minutilised episoodid ilmuvad kord nädalas. Jääge kuuldele!


Kuula Sünapsit Simplecasti, Spotify, Google/Apple podcastikeskkonna kaudu. Samuti siinsamas Tervisemuuseumi kodulehel.

KUULA SÜNAPSIT

VIRTUAALNÄITUSED

Tervisemuuseumi virtuaalnäitused jutustavad lugusid Eesti meditsiiniajaloost.  Lugudele lisavad vürtsi ajaloolised fotod, illustratsioonid, video- ja audioklipid.


Virtuaalnäitused on  vaadatavad arvutis, tahvlis ja mobiilis.

VAATA VIRTUAALNÄITUSEID