Tervisemuuseumi e-õpe

Tervisemuuseum on oma digikanalitesse ette valmistanud ja kasutamiseks välja pannud mitmeid e-õppematerjale toetamaks distantsõppe formaadis koolitööd. Uusi e-lahendusi töötame välja jooksvalt ja anname nendest jooksvalt teada. Seetõttu on kasulik liituda meie uudiskirjaga ja asuda muuseumi  FacebookiYoutube  ja  Instagrami  jälgijaks, et uut materjali ja uudiseid mitte maha magada. Võta meiega ühendust, et leppida kokku just sinu vajadustele sobiv muuseumikülastuse formaat ja sisu.

DIGITUNNID

Digitunnid veebis koosnevad kahest osast – iseõppest muuseumi interaktiivses veebikeskkonnas ja videokohtumisest, mille käigus saavad vastuse õpilaste küsimused ja räägitakse lahti olulisemad teemad, kasutades selleks põnevaid muuseumi eksponaate.

Võtame hea meelega vastu kõik erisoovid ja oleme valmis tegema just teie õpilastele sobiva videokohtumise!

Muuseumi tunnijuht liitub klassiga läbi videokõne, teile sobivaimas keskkonnas (Google Meet või Zoom).

Tehnilised-praktilised ettevalmistused virtuaalseks muuseumitunniks

BRONEERIN TUNNI

VIDEOTUURID

Broneeri videotuur otse Tervisemuuseumi näituselt elundkondade, toitumise või meelte teemal. Õpilased kohtuvad meie tunnijuhiga online-keskkonnas, et tutvuda muuseumi teematubadega, kus päris elundeid saab tänu kaamerasilmale vaadata väga lähedalt. Kutsume õpilasi koos meiega liikuma, küsima ja inimkeha täpsemalt uurima.

Muuseumi  giid liitub klassiga läbi videokõne, teile sobivaimas keskkonnas (Google Meet või Zoom).

Tehnilised-praktilised ettevalmistused virtuaalseks muuseumituuriks

BRONEERIN TUURI

E-ÕPPEKESKKOND

Tervisemuuseumi eestikeelsesse e-õppekeskkonda koondatud abimaterjalid aitavad uurida inimese keha, meelt ja tervist huvitavate lühiloengute, testide, katsete, mängude, videote ja töölehtede abil. Veebileht on jooksvalt täienemas uute teemade ja ülesannetega.

Kasuta e-õpikeskkonda arvutis, tahvlis või mobiilis.

E-ÕPPESSE

PODCAST SÜNAPS

Tervisemuuseumi eestikaeelne podcast elik taskuhääling SÜNAPS vahendab ja ühendab lugusid inimkehast, meditsiiniajaloost ja popkultuurist. Sünapsi uued kuni 15-minutilised episoodid ilmuvad kord nädalas. Jääge kuuldele!


Kuula Sünapsit Simplecasti, Spotify, Google/Apple podcastikeskkonna kaudu. Samuti siinsamas Tervisemuuseumi kodulehel.

KUULA SÜNAPSIT