Muuseumitunnid

Muuseumi haridusprogrammist leiab huvipakkuvat paljudele sihtrühmadele: lasteaedadele, erinevatele kooliastmetele (I kaII ka, III ka, gümnaasium) ja täiskasvanutele. Muuseumitunde pakume eesti ja vene keeles.

Meie tunnid on loodud õpilase keskselt, eesmärgiga üheskoos avastada, mõtiskleda ja mängida. Õppimine Tervisemuuseumi ainulaadses keskkonnas on huvitav ja lõbus, rõõmu sellest jagub igas vanuses õppijatele. Muuseumi haridustegevus on kooskõlas riiklikku õppekavaga, toetades üldpädevuste arendamist ning lõimides nii LTT (loodus- ja täppisteaduste) kui ka sotsiaal- ja kunstiaineid.

Muuseumitundide arendamisel lähtume eakohasuse põhimõtetest ning rakendame kaasaegseid õppemetoodikaid. Unustamata sealjuures hoolivust ja pisikest nalja. Teeme koostööd erialaekspertidega. Võtame abiks õppeklassi, näituseruumid ja esemeid meie kogudest. Oleme oma haridusprogrammi rikastamas ka virtuaalsete muuseumitundide ja e-õppe veebikeskkonnaga. Virtuaaltunnid on suunatud klassidele, kel kauge vahemaa või mõnel muul põhjusel on keerulisem meie juurde jõuda.

Anname oma parima, et kõik grupi liikmed oleksid kaasatud ja oleme paindlikud kohandama programme vastavalt tellija huvidele ja vajadustele.

 

Liitu õpetajate uudiskirjaga