Loeng "Unehäired ja nendega toimetulek" 15.02

Neljapäeval 15.02.24
kell 17.30-19.00
Tervisemuuseumis, Lai 30

Vestlusõhtu piletiga pääsed samal päeva ka Tervisemuuseumi näitustele “Avameelselt Sinu kehast” ja “Uneversum”. Tule kohale juba enne vestlusõhtut, et näitustel ringi vaadata. Muuseum on avatud kell 10-18.

Piletid eelmüügist hinnaga 15 eurot. Kohtade arv on piiratud. Muuseumikaardiga sündmusele ei pääse.

Sündmus Facebookis

Osta pilet

Kuidas leida piisavalt uneaega ja mida võtta ette unehäiretega? Kuidas mõjub unevõlg kehale ja mil viisil saame lihtsate võtetega oma uneaega pikendada? Juttu tuleb unetusest, uneapnoest, uneaegsetest liigutushäiretest, une-ärkveloleku rütmihäiretest, parasomniatest ja liigunisuse häiretest.

Loengu viib läbi üle 20-aastase laia kogemustepagasiga psühhiaater, unemeditsiini ekspert ja psühhoterapeut Tuuliki Hion.

Tervisemuuseumi uue näituse “Uneversum. Näitus unest ja magamisest” eesmärk on väärtustada und kui füüsilise, vaimse ning emotsionaalse stressi leevendajat ja võimekuse taastajat. Piilume magamistuppa ning vaatame, kuidas inimesed magavad ja mis toimub une ajal meie kehas. Jagame häid soovitusi ja praktilisi näpunäiteid parimaks öiseks puhkuseks kõigile, kes soovivad oma unetervise eest hoolitseda.

Tere tulemast Tervisemuuseumisse ja Uneversumisse!