TEMU live #3: Kate ja Tõun

Kolmapäev 11. jaanuar
kell 19:00-20:30

Eesti Tervisemuuseum
Lai 30, Tallinn
Kohtade arv on piiratud.

Kutsume sind taas Tervisemuuseumisse kontserdile. Jaanuarikuu 11. õhtul kell 19.00 tulevad meile külla:

Katrin ”Kate” Mandel – vokaal
Tõnu ”Tõun” Timm – kitarr, vokaal

Katrin ja Tõnu on muude muusikaliste tegemiste kõrvalt koos kontserte andnud oma tosinkond aastat. Lauldakse ja lobisetakse koos ja vaheldumisi. Laulud on südamlikud, jutud lustakad!

Kate on neli korda, aastatel 1997–2000, osalenud Eurovisiooni lauluvõistluse Eesti eelvoorus lauludega “Perpetuum Mobile”, “Tulepuuhuulte luule”, “Vee ja soola saaga” ning “Verevend”. Ta on teinud koostööd mitmete muusikutega, teiste seas Lauri Saatpalu, Peeter Rebase ja Tiit Kikasega.

Tõun on eesti kitarrist, laulja, helilooja, raadio muusikasaadete toimetaja ja etnomuusika kollektsionäär. Ta on mänginud ja laulnud ansamblites Beergrass (1986–1990), Jäääär (1991 kuni siiani), Bonzo ja Tõun (2004–2011), Jaanus Nõgisto ja Tõnu Timm (2013 kuni siiani). Ta on pühendunud pedal-steel-kitarri, Weissenborni kitarri ja Havai kitarri mängija. Stuudiomuusikuna on ta mänginud kitarri paljude Eesti muusikute ja muusikakollektiivide plaatidel (Ultima Thule, Tõnis Mägi, Ivo Linna, Bonzo, Jaak Tuksam, Liisi Koikson, Silvi Vrait, Kukerpillid, Curly Strings, Justament, Airi Allvee, Popidiot, Kollane Allveelaev G, Nine Lives,The Sun, Revolver, Maryann & The Tritones, Revals jpt).

Tule Tervisemuuseumisse juba varem. Muuseum suletakse tavakülastajatele kell 18.00. Kontserdipiletiga pääsed samal päeval ka meie auhinnatud näitusele “Avameelselt Sinu kehast”.

Pilet eelmüügist 20€, kohapeal 25€. Soovi korral saad soetada ka 30€ toetajapileti, millega annad panuse publikuprogrammi järgmiste sündmuste korraldamisse. Kontserdipilet kehtib samal päeval ka muuseumipiletina. Kohtade arv üritusele on piiratud.