Vestlusõhtu "Kuidas mõista ja toetada oma teismelist?"

  • Neljapäeval 7. oktoobril 2021 kell 18:15
  • Eesti Tervisemuuseumis (Lai 30, Tallinn)
  • Kestus 1,5 tundi
  • Pileti hind 18€
  • Kohtade arv vestlusõhtule on piiratud

Ürituse piletiga saad samal päeval enne vestlusõhtut külastada kõiki Tervisemuuseumi näituseid. Näitused on  avatud kuni 20:00.

Ostan pileti

Millised on teismeea arengulised iseärasused, sellega seotud müüdid ja muutused teismelise ajus? Kuidas mõista teismelise muresid ärevust ja depressiooni? Millal saab lihtsalt ärevusest probleem? Kuidas märgata erinevust teismelise lihtsalt kurvameelsuse ning depressiooni vahel? Kuidas saame vanematena teismelist toetada, mis aitab ja mis mitte? Kuhu saab vajadusel abi saamiseks pöörduda ja kuidas ise ennast sel teemal harida?

Tule ja uuri seda vestlusõhtul Tervisemuuseumis psühholoog-pereterapeut Triin Kahrega! Vestlusõhtu on osa muuseumi teemanäituse “Palju õnne!?” publikuprogrammist.

Triin Kahre töötab igapäevaselt peredega nõustades neid erinevate probleemide korral – suhtlemisraskused teismelistega, vanemlike oskuste toetamine, arengukriisid peres, paarisuhteprobleemid, pereliikmete psüühilised probleemid. Triinul on pikk kogemus laste ja noortega töötamisel nii koolisüsteemis kui ka perekeskuses.

NB! Osaleda saad kehtiva COVID-19-tõendiga, mis näitab, et olete vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või andnud negatiivse testi. Kiirtesti peab olema teostanud tervishoiuteenuse osutaja. Muuseumis kohapeal testimisvõimalust ei ole.