Vestlusõhtu "Unemuusika"

Neljapäeval 25.01.24
kell 17.30-19.00
Tervisemuuseumis, Lai 30

Vestlusõhtu piletiga pääsed samal päeva ka Tervisemuuseumi näitustele “Avameelselt Sinu kehast” ja “Uneversum”. Tule kohale juba enne vestlusõhtut, et näitustel ringi vaadata. Muuseum on avatud kell 10-18.

Piletid eelmüügist hinnaga 15 eurot. Kohtade arv on piiratud. Muuseumikaardiga sündmusele ei pääse.

Sündmus Facebookis

Osta pilet

Muusika – uinumise toetaja või segaja? Kuidas mõjutavad individuaalsed eripärad muusika toimet? Milles seisneb hällilaulude fenomen? Mille poolest sarnanevad unenäod ja muusikast ajendatud kujutlused ning millest nad meile kõnelevad?

Arutleme nendel ja mitmetel teistel une ja muusikaga seotud teemadel. Osalejad saavad kogeda muusika mõju ja võtta kaasa näpunäiteid muusika kasutamiseks enesehooles. Vestluse viib läbi 30-aastase kogemusega muusikaterapeut-psühhoterapeut ja muusikaterapeutide koolitaja Alice Pehk, PhD.

Tervisemuuseumi uue näituse “Uneversum. Näitus unest ja magamisest” eesmärk on väärtustada und kui füüsilise, vaimse ning emotsionaalse stressi leevendajat ja võimekuse taastajat. Piilume magamistuppa ning vaatame, kuidas inimesed magavad ja mis toimub une ajal meie kehas. Jagame häid soovitusi ja praktilisi näpunäiteid parimaks öiseks puhkuseks kõigile, kes soovivad oma unetervise eest hoolitseda.

Tere tulemast Tervisemuuseumisse ja Uneversumisse!