Vestlusõhtu Eva-Maria Kangroga - "Vaimne vastupidavus keset pinget, määramatust ja segadust."

N 7. aprillil
Kell 18.00
Kestus
  1 h 30 min
Tervisemuuseum Lai 30, Tallinn
Pilet 18 €

Ürituse piletiga saad samal päeval enne vestlusõhtut külastada kõiki Tervisemuuseumi näituseid. Näitused on avatud 10:00 kuni 18:00.

Ostan pileti

Pingeline aeg paneb meid inimestena mitmes mõttes proovile ja nii pole ime, et psühholoogiline tugevus lööb kõikuma. Vestlusõhtul uurime lähemalt, millest enesetunne sõltub ning kuidas end keset pinget ja segadust tasakaalus hoida. Mis toimib kiirvõttena, millised on võimalused vastupidavuse tagala kindlustamiseks?

Eva-Maria Kangro on psühholoog ja juhtimisnõustaja kommunikatsiooniagentuuris Miltton. Ta toetab inimeste edu, aidates rakendada psühholoogia ja kaasaegse neuroteaduse teadmisi, mida kinnitab omal nahal kogetu nii teadlase, nõustaja, koolitaja kui lihtsalt inimesena. Tema põhisuunaks on muutuste juhtimine – kuidas kasulikud pöörded ellu viia, takistustega toime tulla ja teotahet hoida, nii et elust ikka rõõmu oleks. Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias. Muuhulgas armastab ta elu ilu, kus on tähtsal kohal muusika, tants ja head suhted.

Vestlusõhtu toimub Eesti Tervisemuuseumi õnne ja vaimse tervise teemalise näituse „Palju õnne!?“ publikuprogrammi raames. Publikuprogrammi kogu kava leiad siit lehelt.