Unenädal: 4 tuuri Uneversumis

Reedel 15.03. kl 16-17
Laupäeval 16.03 kl 13-14
Laupäeval 16.03 kl 15-16

Pühapäeval 17.03 kl 12-13

Tervisemuuseumis, Lai 30

Sündmuse piletiga saad samal päeva iseseisvalt ringi vaadata ka  Tervisemuuseumi näitustel  “Avameelselt Sinu kehast” ja “Uneversum”. Muuseum on avatud kell 10-18.

Tuurid Facebookis

Unetuurile pääsed muuseumipiletiga. Kuna grupi suurus on piiratud, siis soovitame pileti siit ette ära osta. Muuseumist piletit ostes saad tuuriga liituda vabade kohtade olemasolul.

NB! Muuseumikaardiga saad tuurile tulla tasuta. Selleks sisesta piletiostul sooduskood “muuseumikaart” ja esita muuseumi kassas nii ostetud 0-hinnaga pilet kui ka Muuseumikaart.

Osta pilet

Reedel 15. märtsil on rahvusvaheline unepäev eesmärgiga teadvustada une väärtuslikkust ning juhtida tähelepanu unega seotud olulistele teemadele. Sellega seoses pakume Tervisemuuseumi unenäitusel juhendatud tuure reedest pühapäevani.

Reedeõhtuse tuuri viib läbi näituse kuraator Ülle Kask. Nädalavahetuse tuure veavad meie muuseumiõpetajad. Tuurile pääsed muuseumipiletiga. Kuna grupi suurus on piiratud, siis soovitame pileti siit ette ära osta. Muuseumist piletit ostes saad tuuriga liituda vabade kohtade olemasolul.

Näitus „UNEVERSUM. Näitus unest ja magamisest” väärtustab und kui füüsilise, vaimse ning emotsionaalse stressi leevendajat ja võimekuse taastajat. Piilume magamistuppa ning vaatame, kuidas inimesed magavad ja mis toimub une ajal meie kehas. Jagame häid soovitusi ja praktilisi näpunäiteid parimaks öiseks puhkuseks kõigile, kes soovivad oma unetervise eest hoolitseda.

Tere tulemast Tervisemuuseumisse ja Uneversumisse!