Eesti Tervisemuuseum Tallinna vanalinna päevadel

Eesti Tervisemuuseum kutsub Tallinna vanalinna päevade programmi raames põnevatele terviseüritustele!

Orienteerumismäng (2. juuni)

Mäng viib sind toredale seiklusele vanalinna ning pakub avastamisrõõmu kogu perele. Mängust saab osa võtta terve päeva jooksul ning kõiki raja läbijaid on ootamas väike auhind. Lisaks loositakse osalenute vahel välja Eesti Tervisemuuseumi perepilet. Vaata lähemalt siit!

Rasedate jooga (3. juuni)
Rasedate joogat viib läbi ämmaemand Anu Pillav. Jooga aitab vaimselt valmistuda sünnituseks ja rasedusjärgseks perioodiks. Tunnis tegeletakse ka erinevate teemadega, mis on seotud raseduse, sünnituse või sünnitusest taastumisega. Tund koosneb aktiivsest füüsilisest osas, erinevatest venitus- ja lõdvestuspoosidest, hingamisharjutustest, ning tunni lõpetatakse lõdvestusega. Osalemine tasuta, kuid eelregistreerimisega siin!

Töötuba “Liigume koos” (3. ja 4. juuni)

Töötoas analüüsime külastajatega inimese kehalist võimekust meeleolukate mõõtmiste ja katsete abil. Uurime, kuidas muutub pulss ja hingamine füüsilise koormuse korral ning milline seos on sel tervisega. Vaatame, kui palju on käelihastes jõudu ja mis seda mõjutab. Töötoa teises pooles mängime üheskoos koordinatsiooni- ja liikumismänge, mõtleme milline liikumisharrastus on kõige meelepärasem ning milliseid treeninguid tasub proovida. Rohkem infot ja piletid saadaval Fientas!