Hingedepäeva kontsert Rändajaga

Kolmapäev, 2. november, kell 19.00
Eesti Tervisemuuseumi näitusesaalis
Pilet eelmüügist 15€, kohapeal 20€.
Kohtade arv on piiratud.

Tervisemuuseum ja Rändaja ootavad Sind hingedepäeval muuseumisse ja õhtukontserdile. Maalime muusikaga mahedat ja hingedeaja värvides atmosfääri, mis vaatab tänuga järele neile, kelle jalajälgedes me täna oma elurada astume. Loome ruumisoojust, et saabunud pimedal ajal sisemist valgust hoida ja käivitada. Tule ja vaata enne kontserti ringi ka Tervisemuuseumi põnevatel näitustel, mis räägivad inimeseks olemise ilust, võlust ja valust.

Rändaja tervitab sind sel õhtul duokoosseisus:
Indrek Tammoja – laul, kitarr
Liis Kibuspuu – flöödid, nükkelharpa

Rändaja laululooja Indrek Tammoja loob nii emakeelset kitarrimuusikat, kui kannab endaga põlisrahvaste ja maailmamuusika pärandit, mis kantud looduse ja inimeseks olemise lihtsusest ja ilust. Laulud jutustavad igale rändurile avanevast maailmast meie ümber, kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Mõnus kitarr ja mahe häälekaja loovad intiimse ning hingestatud silla läbi puudutava sõna ning kergelt haaravate meloodiate. Rändaja loomingus avaldub kergust, nostalgilist igatsust või hoopis shamanistlikku sügavust. Mitmed palad kutsuvad oma kordustega kaasa laulma.

Rändaja on välja andnud neli heliplaati, “Teekond”, “Tammetsõõr”, “Hinge kodu” ja möödunud aastal ilmunud “Maailmatuum”.

Pilet eelmüügist 15€, kohapeal 20€.

Kohtade arv üritusele on piiratud.