Kontsertõhtu Sten-Ollega Tervisemuuseumis

Neljapäev 8. detsember kell 18:00 – 20:30
Eesti Tervisemuuseum, Lai 30, Tallinn
Kohtade arv on piiratud.

Tervisemuuseum ja Sten-Olle kutsuvad sind detsembrikuisel talveõhtul kontserdile. Muusikalise programmiga alustame kell 19:00. Tule ja vaata enne kontserti ringi ka Tervisemuuseumi näitustel, mis räägivad inimeseks olemise ilust, võlust ja valust. Alates 18:00 on muuseum teistele külastajatele suletud.

Sten-Olle on laulja, laulukirjutaja, multi-instrumentalist ja helilooja, pärit tillukesest Raplast, kus ta uhkusega elab tänaseni. Ta kirjutab oma koduses eesti keeles ja tema lauludest hakkabki esimese asjana kõrva sügav ja selge lüürika. Laulutekstidele pakub kontrasti muusika, täis lihtsaid indie-riffe ja tükikesi orkestriaranžeeringutest. Akustilisel kontserdil on Sten-Olle abiliseks truu akustiline kitarr. Lisaks lood lugudest, mida esitatakse. Ehk siis läheme süvitsi kontserõhtul kõlavate laulude taustsüsteemi.

Sten-Olle on tänaseks välja andnud 3 albumit. Tema viimane album “Rapla” nomineeriti 2022. aastal Eesti Muusikaauhindadel autorilaulu kategoorias ning oli ka Raadio Tallinna kuu albumiks.

Pilet eelmüügist 18€, kohapeal 22€. Soovi korral saad soetada ka 25€ toetajapileti, millega annad panuse publikuprogrammi järgmiste sündmuste korraldamisse. Kontserdipilet kehtib samal päeval ka muuseumipiletina. Kohtade arv üritusele on piiratud.

Hoia sündmusel silm peal Facebooki  kaudu.