Kuidas sulle meie jutusaade meeldib?

Tervisemuuseumi podcast Sünaps on tänaseks eetrisse lasknud 70 saadet ja sellega sai ring peale saatesarja 3. hooajale. Äsja lõppenud hooaja märksõnaks on intervjuud. Sünapsi stuudiot külastas ligi 20 oma ala eksperti erinevatelt elualadelt, kes avasid kuulajatele oma valdkonda – Marju Kõivupuu, Margus Viigimaa, Arvo Haug, Kai Haldre, Tagli Pitsi, Alice Haav, Reet Pallase, Mare Oder, Kristen Nigul, Andero Teras, Pille-Riin Indermitte, Ulvi Loite, Sara Arumetsa, Merle Talvik, Tiia Muts, Kadi Lukanenok, Anna Rinaldo ja Eero Kruusmaa.

Kuulajateni jõudsid põnevad faktid ja juhtumised ajaloost, erialased nüansid ja tervisealalsed soovitused-nõuanded, valdkondlikud trendid ning põhjus-tagajärg seosed. Saateid on kindlakäeliselt tüürinud meie külastusjuht Kent Joosep.

Tervisemuuseumi podcasti Sünaps tunnustati Eesti Keele Instituudi poolt tiitliga “Selge sõnum 2022” ilusa eesti keele väärtustamise ning selgete ja arusaadavate ühiskondlike sõnumite publikuni toomise eest.

Kuula Sünapsit Tervisemuuseumi kodulehelt või enamuselt podcaste vahendavatelt platvormidelt sh Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts.

Kutsume Sind Sünapsi edaspidise arengu osas kaasa mõtlema. Milline võiks olla podcasti tulevikusaadete sisu ja vorm? Mida ja millisel kujul ootate? Mis meeldib ja mida võiks parandada? Keda saatesse külla kutsuda?

Vastamine on kiire ja anonüümne. Küsimusi on võimalik vahele jätta.

Anna tagasisidet