Tule töötuppa "Meie pere unelaul" 21.10

Laupäeval 21.10
kell 13:00-14:00
Tervisemuuseumis

Piletid eelmüügist hinnaga 12-20 eurot.  Kohti on piiratud arv. Töötoa piletiga pääsed nädalavahetusel (L 21.10 – P 22.10) ka näitustele “Avameelselt Sinu kehast” ja “Uneversum”.

Sündmus Facebookis

Kuidas on omavahel seotud rahulik uni ja head peresuhted? Kuidas võiks kõlada Sinu pere muusika rahuliku ja turvalise ruumi hoidmiseks?

Töötoas saate kuulda ja kuulata, kuidas teie pere kõlab, märgata rohkem üksteist ja tajuda peredünaamikat. Saate avastada koos põnevaid helisid ja rütme ning luua ise muusikat. Kogu protsessi saadab lust, rõõm ja mängulisus. Oodatud on isad-emad koos erinevas vanuses lastega, et luua väärtuslikke hetki koos oma kallitega.

Töötoa viib läbi Muusikateraapia Keskuse muusikaterapeut ja superviseeritav pereterapeut Kaili Inno, MSc ja see toimub Eesti Tervisemuuseumi uneteemalise näituse „Uneversum“ publikuprogrammi raames. Töötuppa mahub kuni 10 peret.

Publikuprogrammi piletiga saad nädalavahetusel (L 21.10 kuni P 22.10) omal käel Tervisemuuseumi näitustel “Avameelselt Sinu kehast” ja “Uneversum” ringi vaadata. Muuseumikaart ei anna õigust töötoas osalemiseks.

Tervisemuuseumi näituse “Uneversum. Näitus unest ja magamisest” eesmärk on väärtustada und kui füüsilise, vaimse ning emotsionaalse stressi leevendajat ja võimekuse taastajat. Piilume magamistuppa ning vaatame, kuidas inimesed magavad ja mis toimub une ajal meie kehas. Jagame häid soovitusi ja praktilisi näpunäiteid parimaks öiseks puhkuseks kõigile, kes soovivad oma unetervise eest hoolitseda.

Tere tulemast Tervisemuuseumisse!