Millal sa viimati Tervisemuuseumis käisid?

Tervisemuuseum pakub TELIA töötajatele erihinnaga muuseumipileteid ning tiimidele harivat ja tervislikku lahendust meeskonnaürituste läbi viimiseks ning töörutiini murdmiseks. Tervisemuuseumist leiad näitused “Avameelselt Sinu kehast” ja “Uneversum”, praktilise töötoa “15 magamata ööd” ning populaarse teadusteatri “Avalik lahkamine”. Näitustel saad ringi vaadata omal käel või tellida sisuka juhendatud tuuri. Meie erilised ruumid sobivad teie koosoleku, seminari või firmapeo korraldamiseks.

Tervisemuuseumi missiooniks on värvikalt ja praktiliselt avada inimeseks olemise ilu, võlu ja valu. Innustame inimesi teadlikult tegema tervislikumaid valikuid ja olema ise oma terviselaeva kapten.

TAVAPILET JA PEREPILET SOODSAMALT

Tule sel suvel Tervisemuuseumisse Tallinna vanalinnas  Laial tänaval avastama inimkeha ja inimeseks olemise saladusi.  Tule üksinda, koos sõprade või perega. Meie värvikad, interaktiivsed ja populaarsed näitused sobivad külastamiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele.

TELIA töötajatele on tavapiletid hinnaga 10€ ja perepiletid hinnaga 20€ ja kehtivad külastamiseks kuni 31.08.2024. Kuni 8-aastased lapsed (k.a.) pääsevad muuseumisse tasuta. Soodsama pääsme saad lunastada töötõendi esitamisel muuseumis kohapeal  või  eelmüügist Fientas sooduskoodiga “TELIA”.   

Osta pilet(id)

TÖÖTUBA 15 MAGAMATA ÖÖD

Parim asi algava päeva alustamiseks on hästi magatud öö. See mõjutab töö- ja õpitulemusi ning omavahelisi suhteid. Töötoa “15 magamata ööd” eesmärk on õhutada osalejaid und väärtustama, jagada värskeimat teaduspõhist infot ning anda soovitusi oma unekvaliteedi hindamiseks ja parandamiseks. Unega kaasneb suur hulk tervisele kasulikke mõjusid.

Töötuba koos tuuriga näitusel “Uneversum” kestab kokku 90 minutit. Erihind TELIA tiimidele 15€/osaleja (tavahind 18€/osaleja). Pakume kuni 17.11.2024.

Loe lähemalt

TEADUSTEATER AVALIK LAHKAMINE

Kutsume avastama inimkeha sisemust ja värskendama teadmisi meditsiiniajaloost. Etenduse esimeses pooles meenutame, mida on anatoomiast arvatud enne meie aega ning teises pooles võtame appi täismõõdus õppenukk Markuse ja plastinaadid muuseumikogust. Uurime, millised siseelundid välja näevad, mida teevad ja milleks neid vaja läheb. Näpuotsaga huumorit, põnevaid lugusid ja uusi teadmisi – see on avalik lahkamine. Vaatemäng toimub katusealuses hubases ringauditooriumis.

Teadusteater kestab orienteeruvalt 60 minutit. Erihind TELIA tiimidele 15€/osaleja (tavahind 18€/osaleja). Pakkumine kehtib kasutamiseks kuni 2024. aasta lõpuni. 

Loe lähemalt

KORRALDA SIIN OMA ÜRITUS

Korralda oma koosolek, seminar või firmapidu meie muuseumi unikaalses keskkonnas. Oleme avatud ka kõigile teiepoolsetele ideedele. Sobivaid ruume on erinevaid – suuremast saalist pisemate seminariruumideni. Lisaks õdus katusealune ringauditoorium. Kõikides ruumides on olemas esitlustehnika (dataprojektor, ekraan ja wifi).

Tervisemuuseumi suurt saali mahutavusega 80-90 inimest on erinevateks üritusteks võimalik taas rentida alates 10.12.2024 hinnaga 130€/tund või 680€/päev. Minimaalne rendiaeg on 3 tundi ja hinnale lisandub käibemaks. 

Uuri ruume

SISUKAD NÄITUSED JA TUURID

Eesti Tervisemuuseum asub Tallinna vanalinnas kahes keskaegses hoones, mis on läbinud põhjaliku uuenduskuuri. Vanad hooned loovad ainulaadse atmosfääri ja külastuskeskkonna, mis sobib suurepäraselt raamima kaasaegset interaktiivset anatoomia- ja terviseteemalist püsinäitust “Avameelselt Sinu kehast” ning aastanäitust “Uneversum” unest ja magamisest.

Külastage näituseid omal käel või giidi juhendamisel. Kõik grupiviisilised külastused palume eelnevalt broneerida. Gruppidele alates 10 inimesest pakume erihinda 10€/inimene. Tuuri tellimisel lisandub grupi juhendamise tasu 40€ eestikeelse ja 50€ muukeelse tuuri eest. Pakkumine kehtib kasutamiseks kuni 2024. aasta lõpuni. 

Tutvu näitustega

Võta meiega ühendust, et korraldada üks unustamatu ja meeleolukas sündmus oma kolleegidele ja koostööpartneritele.

Erihinna saamiseks kasuta broneerimisel sooduskoodi “TELIA”.

Kui soovid kursis olla Tervisemuuseumi värskeimate uudiste, uute näituste ning korraldatavate sündmustega, siis soovitame liituda  tervisehuviliste kogukonnaga. Saadame kirju välja vaid siis, kui meil midagi olulist öelda on. Siit leiad publikuprogrammi kava.

24/7 saad:

Kohtumiseni Tervisemuuseumis!