Kingituseks Tervisemuuseumi õnnekalender või aastapilet?

Vajad seinale ilusat ja praktilist kalendrit? Mida pista sõbrale või töökaaslasele kingikotti?  E-poodi on jõudnud Eesti Tervisemuuseumi A3 seinakalender “12 õnnelikku kuud” ja meie aastapiletid. Leia ja soeta kaunis disainkalender ning praktilised aastapääsmed mugavalt veebipoest. Ostuga toetad Tervisemuuseumit. Aitäh!

Kvaliteetne kalender on inspireeritud Tervisemuuseumis 2021. aasta kevadel avanevast näitusest “Palju õnne!?”. Kalender sisaldab riigipühasid ja teisi huvitavaid tähtpäevi. Iga kuu toob motiveeriva näpunäite õnnest. Kleebistega saad märkida olulisi sündmusi ja meeldetuletusi. Kalendri kujundas Aasta Disainer 2020 tiitliga pärjatud Martin Veisman disainistuudiost Ruum 414.

Üks põnev, kasulik ja taskukohane kingitus on ka Tervisemuuseumi aastapilet. Aastane pääse annab korduva ligipääsu sulle, sinu perele ning lähedastele meie püsi- ja teemanäitustele.

Disainkalendri  saadame  ostul  valitud Omniva pakiautomaati. Aastapilet sulle, lapsele või kogu perele jõuab ostmisel märgitud e-postkasti. Tere tulemast  veebipoodi!