TEMU live #4: Robert Linna ja Marten Kuningas 15.02

Kolmapäeval 15. veebruaril
kell 19:00-20:15
Eesti Tervisemuuseumis
Lai 30, Tallinn
Kohtade arv on piiratud.

Robert Linna ja Marten Kuningas akustilise kontserdiga Tervisemuuseumis 15.02 kell 19:00. Marten ja Robert on sõbrad, kellele meeldib pilli mängida ja laulda. Eriti koos. Kontserdil kõlab Linna ja Kuninga eestikeelne looming, sekka mõningad hinge pugenud igihaljad. Kuuleb ka noppeid Kuninga luulekogust „Sabata koma“.

Robert on südameid võitnud hinnatud ansamblites Elephants from Neptune, Lexsoul Dancemachine ja KuradiSaar. Marten on armastatud ansambli Miljardid solist, musitseerinud kollektiivides Leegitsev Sidrun ja Doktor Normal, samuti välja andnud soololoomingut. Tervisemuuseumisse tulevad Marten ja Robert kahekesi ning akustiliselt.

Tule Tervisemuuseumisse juba varem. Muuseum suletakse tavakülastajatele kell 18.00. Kontserdipiletiga pääsed ka meie auhinnatud näitusele “Avameelselt Sinu kehast”.

Pilet eelmüügist 20€, kohapealt 25€. Soovi korral saad soetada ka 30€ toetajapileti, millega annad panuse publikuprogrammi järgmiste sündmuste korraldamisse. Toetajapiletiga saad omale kaasa valida Tervisemuuseumi disainkalendri – 12 õnnelikku kuud (Martin Veismann) või Lapsesuu (Liisa Kruusmägi).

Ole kärme! Kohtade arv üritusele on piiratud.

Foto: Krõõt Tarkmeel