TEMU live #5: Jaan Orelipoiss Pehk 15.03 Tervisemuuseumis

Kolmapäeval 15. märtsil
kell 19:00-20:15
Eesti Tervisemuuseumis
Lai 30, Tallinn

Kohtade arv on piiratud.

Sündmus Facebookis

Märtsikuu 15. õhtul kell 19.00 tuleb Tervisemuuseumi hubasesse kontserdisaali kitarri ja luulekoguga külla Jaan Pehk. Mees nagu orkester, kellelt on ilmunud muuseas ka albumid “Õnn” ja “Uni”. Kes sobiks veel paremini Tervisemuuseumisse, kui mitte Jaan.

Jaan Pehk ehk Orelipoiss on laululooja, kel on ilmunud 5 heliplaati. Kontserdil tulevad esitusele lood minevikust, olevikust ja tulevikust. Kõlavad nii laul-, luule kui muhedad pajatused elust enesest.

Jaan alustas laulmise ja muusikaga tegelemist juba lasteaias, võites 1982. aastal eelkooliealiste lauluvõistluse Türi Laululind. Ta on südameid võitnud paljudes ansamblites sealhulgas Claire’s Birthday, Koer, Köök, Orelipoiss, Eliit ja Kõrsikud. Muusikaline ja lüüriline koostöö on Jaani kokku viinud ka Liisi Koiksoni, Jarek Kasari, Ans. Anduri, Maikeni, Laura, Trafficu, Ivo Linna, Vaiko Epliku jpt tunnustatud Eesti artistidega. Kollektiivi Ruffus koosseisus käis Pehk 2003. aastal Riias Eurovisioni laval, esitamas lugu “Eighties Coming Back”.

Tule Tervisemuuseumisse juba varem. Muuseum suletakse tavakülastajatele kell 18.00. Kontserdipiletiga pääsed ka meie auhinnatud näitusele “Avameelselt Sinu kehast”.

Pilet eelmüügist 20€, kohapealt 25€. Soovi korral saad soetada ka 30€ toetajapileti, millega annad panuse publikuprogrammi järgmiste sündmuste korraldamisse. Toetajapiletiga saad omale kaasa valida Tervisemuuseumi disainkalendri – 12 õnnelikku kuud (Martin Veismann) või Lapsesuu (Liisa Kruusmägi).

Ole kärme! Kohtade arv üritusele on piiratud.