Vestlusõhtu "Kas ma saan ennast õnnelikuks mõelda?"

  • Neljapäeval 23. september 2021 kell 18:00
  • Eesti Tervisemuuseumis (Lai 30, Tallinn)
  • Kestus 1,5 tundi
  • Pileti hind 18€
  • Kohtade arv vestlusõhtule on piiratud

Ürituse piletiga saad samal päeval enne vestlusõhtut külastada kõiki Tervisemuuseumi näituseid. Näitused on  avatud kuni 18:00.

Ostan pileti

Meie mõtted kuuluvad ainult meile, vaid meie ise saame neid kontrollida. Kui õpime enda mõtteid teadlikult jälgima, saame vajadusel nendega tegeleda, neid muuta! Oot… aga kas me saame end siis ka õnnelikumaks mõelda?

Tule ja uuri seda vestlusõhtul Ülli Kukumägiga Eesti Tervisemuuseumis! Vestlusõhtu on osa muuseumi teemanäituse “Palju õnne!?” publikuprogrammist.

Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega koolitaja ja nõustaja ning juhtimisteaduste doktorant. Ta on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat kui ka kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, sh Paul Ekman International Groupis. Üllil on pikaajaline avaliku esinemise praktika konverentsidelt, seminaridelt ja televisioonist. Tema klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, sh haiglad, koolid, pangad, omavalitsused

www.bodylanguageacademy.ee

NB!   Osaleda saad kehtiva COVID-19-tõendiga, mis näitab, et olete vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või andnud negatiivse testi. Kiirtesti peab olema teostanud tervishoiuteenuse osutaja. Muuseumis kohapeal testimisvõimalust ei ole.