Vestlusõhtu Kene Vernikuga: "Kas sa magasid hästi?"

  • N 19. mai 2022 kell 18:00 – 19:30
  • Tervisemuuseum, Lai 30, Tallinn
  • Vestlusõhtule mahub kuni 20 inimest
  • Hind 18€

Publikuprogrammi piletiga saad nädala lõpuni (N19.05 kuni P22.05) külastada ka Tervisemuuseumi näituseid “Avameelselt Sinu kehast” ja “Palju õnne!?”.

Osta pilet

Hea uni on üks õnneliku ja terve elu aluseid. Unetehnoloog Kene Vernik räägib une füsioloogiast, une vajalikkusest ning sellest, mis juhtub meie kehaga, kui ta piisavalt und ei saa. Samuti tutvustab Kene unehäireid ja nende ravi. Kindlasti pöörame tähelepanu sellele, mida inimesed teevad valesti enne magama minekut ning jagame praktilisi nõuandeid rahutute mõtetega tegelemiseks.

Kene Vernik on tegelenud unehäirete raviga alates 2006. aastast. Ta on töötanud Tartu psühhiaatriakliinikus ja 4 Kliinikus. Lisaks on ta läbinud mitmeid unealaseid koolitusi ning keskendunud just unetushäire psühhoteraapiale. Kene omab Euroopa Unemeditsiini unetehnoloogi kutset, unealasele haridusele on lisandunud Tartu Ülikooli magistrikraad psühholoogias ja mitmed psühhoteraapia-alased õpingud.

Vestlusõhtu toimub Eesti Tervisemuuseumi õnne ja vaimse tervise teemalise näituse „Palju õnne!?“ publikuprogrammi raames muuseumi hubases pööninguauditooriumis, kuhu mahub kuni 20 inimest.