Vestlusõhtu "Kuidas magab imik?" 7.03

  • 7. märtsil 2024
  • algusega kell 17.30
  • kestusega 1,5 tundi
  • Tervisemuuseumis Tallinna vanalinnas aadressil Lai 30

Ürituse piletiga on samal päeval ligipääs kõikidele Tervisemuuseumi näitustele. Muuseum on avatud 10-18.

Kohtade arv on piiratud. Samast perest saab teine lapsevanem kaasa tulla pisikese lisatasu eest.

Ostan pileti

Eesti Tervisemuuseumi uue näituse „UNEVERSUM. Näitus unest ja magamisest” publikuprogramm kutsub osalema loeng-vestlusõhtul, mille teemaks on imikute magamine.

Räägime sellest, mida võiksid värsked lapsevanemad teada lapse magamisest esimestel eluaastatel. Tutvume une kui bioloogilise ja kultuurilise nähtusega. Kõneleme imiku une eripäradest, magamist mõjutavatest teguritest, sh lapsevanema tervisest, ohutust magamiskeskkonnast ning eetikast. Teadmisi ja kogemusi vahendab andragoog  ning pikaajalise kogemusega lapsevanemate ja imetamisnõustaja Kristi Arendi (Kaisukool).

Ürituse piletiga saad samal päeval külastada Tervisemuuseumi näituseid “Avameelselt Sinu kehast” ja “Uneversum. Näitus unest ja magamisest”. Tule kohale juba enne vestlusõhtut, et näitustel ringi vaadata. Muuseum on avatud kell 10-18.

Kohtade arv vestlusõhtule on piiratud. Muuseumikaardiga sündmusele ei pääse. Piletid saadaval Fientast.

Tervisemuuseumi uue näituse “Uneversum. Näitus unest ja magamisest” eesmärk on väärtustada und kui füüsilise, vaimse ning emotsionaalse stressi leevendajat ja võimekuse taastajat. Piilume magamistuppa ning vaatame, kuidas inimesed magavad ja mis toimub une ajal meie kehas. Jagame häid soovitusi ja praktilisi näpunäiteid parimaks öiseks puhkuseks kõigile, kes soovivad oma unetervise eest hoolitseda.

Lisainfo:

Tere tulemast Tervisemuuseumisse!