Tule Tervisemuuseumisse vabatahtlikuks!

Sulle meeldivad muuseumid ja soovid avastada, kuidas need toimivad. Sul on energiat ja julgust panustada tervema ja õnnelikuma ühiskonna loomisesse. Soovid osa saada ainulaadsest keskkonnast, kus kohtuvad tervis ja kultuur.

Oled rõõmsa meelega ja hea suhtleja? Sind saab usaldada ja oled kohusetundlik? Tunned kella ja pead kokkulepetest kinni? Valdad vabalt eesti keelt ning enamlevinud võõrkeeli? Saad vajadusel käia abiks ka õhtuti ning nädalavahetustel?

Mida me sinult ootame ja mida saame vastu pakkuda?

Vabathtlikud on oodatud meile appi sündmuste korraldamisel ja läbiviimisel, kliendiküsitluste tegemisel ning uute teenuste disainimisel ja testimisel. Vabatahtlikud on ka Tervisemuuseumi saadikud, kes aitavad muuseumit populariseerida ja huvilisteni viia. Näiteks saad ilusa ilmaga värskes õhus jalutada ja meie flaikusid ning plakateid paigutada. Oleme supertänulikud kui propageerid Tervisemuuseumit digimaailmas – sotsmeedias ja teistes kanalites, kus tervisehuvilisi liigub. Kindlasti on ka sul endal häid ideid, kuidas Tervisemuuseumit nähtavamaks teha ning uue publikuni jõuda.

Väärtustame sinu poolt panustatud isiklikku aega ja pakume sulle vastu seda, milles Tervisemuuseum edukas on. Saame pakkuda priipääsmeid sulle ja sinu perele Tervisemuuseumi näitustele, samuti meie sündmustele, seda juhul, kui seal on vabu kohti. Kutsume sind ka meie näituste avamisüritustele. Muuseumipoest saad raamatuid, mänge ja muid originaalseid meeneid osta magusa soodustusega. Aktiivsemaid abilisi üllatame täiendavate temaatiliste kingitustega. Ja mine tea, võibolla leiab mõni agaram vabatahtlik tulevikus Tervisemuuseumis ka palgalise päevatöö.

Saad kogemuse toimetada kaasaegses, väikses ja paindlikus kultuuriorganisatsioonis. Sind ootab sõbralik ja avameelne õhkkond, oma tööd nautivad ja toetavad kolleegid ning võimalus ennast põnevatel teemadel täiendada. Pesitseme unikaalse keskkonnaga hoones Tallinna vanalinnas. Tule ja avame üheskoos inimeseks olemise ilu, võlu ja valu, et Eesti inimesed oleksid tervemad ja õnnelikumad.

Kui tunned, et eelnev Sind kõnetas või tekitas lisaküsimusi, siis anna meile oma huvist märku aadressil info@tervisemuuseum.ee.

Tervisemuuseumis soovime muuta Eesti elu paremaks ja eestimaalasi tervemaks ning õnnelikumaks. Seda nii füüsilise, vaimse ja sotsiaalse tervise kontekstis. Kasvatame laste, noorte ja täiskasvanute teadlikkust inimkeha toimimisest, tervislikest eluviisidest ja Eesti meditsiiniajaloost.

Tervisemuuseum pole ainult unikaalne maja, ainulaadne keskkond ja väärtuslikud näitused Tallinna vanalinnas. Lisaks sellel pakume rikkalikku haridusprogrammi, põnevat publikuprogrammi ning ruume oma sündmuste korraldamiseks. Meil on olemas välinäitused (hetkel Ülemiste Citys ja Tallinna sadamas), rändnäitused (hetkel õnnenäitus Kohtla-Järvel ja Lapsesuu Eesti raamatukogudes) ning virtuaalnäitused. Teeme podcasti Sünaps ja peame blogi (kogude päevik ja Lapsesuu). Kõik ikka selleks, et inimeste terviseteadlikkust nügida ja teaduspõhist terviseinfot vahendada.

Huvitavaid ideid, plaane ja tegemisi on nii palju, et vaid muuseumi oma töökätest ei piisa. Soovime kiiremini ja kaugemale edasi liikuda, mistõttu on vabatahtlike panus väga oluline. Aitäh, et kaalud meie vabatahtlike kogukonnaga liitumist ja oled valmis andma oma panuse tervema ja õnnelikuma ühiskonna loomisesse ning Eesti kultuurielu edendamisse.